Artūro Areimos teatras 2019 m. pradėjo edukacinių renginių ciklą „Projekcija“, kuris, tikimės, peraugs į pirmąjį tarptautinį teatro workshop'ų  festivalį Lietuvoje. 2019 m. festivalyje  ir susipažinome su režisieriumi Luku Percevaliu, kuris vedė įžvalgų jogos seminarą ir viešoje paskaitoje-diskusijoje pristatė savo kūrybinę filosofiją bei įrankius. Taip pat 2019 m. pristatėme 7 geriausių šiuolaikinio Europos teatro spektaklių įrašus, lydimus profesionalių įvadinių paskaitų. Parodyti bei pristatyti spektaklių/performansų įrašai : Olivier de Sagazan ”Transfiguration”, ”Hybridation” performansai, Susanne Kenedy “Hideous (Wo)men”, Needcompany “The Porcelain Project” and “The Blind Poet”, Rodrigo Garcia “Golgota Picnic” and Luk Perceval ,,Uncle Vanya”. 2020-2021 m. planuojame ir toliau kviesti įdomiausius teatro kūrėjus, taip pat sukurti unikalią, įvairiapusę programą, nes tai suteikia galimybę Lietuvos kūrybingam jaunimui susipažinti su šiuolaikiniu teatru visame pasaulyje.


  • 2019 m. festivalyje  ir susipažinome su režisieriumi Luku Percevaliu, kuris vedė įžvalgų jogos seminarą ir viešoje paskaitoje-diskusijoje pristatė savo kūrybinę filosofiją bei įrankius. Taip pat 2019 m. pristatėme 7 geriausių šiuolaikinio Europos teatro spektaklių įrašus, lydimus profesionalių įvadinių paskaitų. Parodyti bei pristatyti spektaklių/performansų įrašai : Olivier de Sagazan ”Transfiguration”, ”Hybridation” performansai, Susanne Kenedy “Hideous (Wo)men”, Needcompany “The Porcelain Project” and “The Blind Poet”, Rodrigo Garcia “Golgota Picnic” and Luk Perceval ,,Uncle Vanya”.


  • 2020 m. festivalis vyks spalio – lapkričio mėnesiais : šiais metais ketiname pristatyti vaidybos, režisūros ir šiuolaikinio šokio dirbtuves, kurias ves Lietuvos, Lenkijos ir Estijos teatro profesionalai. 


  • 2021 m. festivalyje ketiname pristatyti režisierių Rodrigo García, kuris ves vaidybos dirbtuves ir susitikimus su jaunaisiais Lietuvos kūrėjais ir studentais.

NORI DALYVAUTI KAIP MENININKAS AR TRUPĖ
susisiek  arturoareimosteatras@gmail.comKūniškas individas. Savo paties priešas, priverstas sukurti pramaną - žmogiškumą.


 .