top of page

o p e n    c a l l

OPEN CALL 2021

AAT | ARTŪRO AREIMOS TEATRO OPEN CALL

2021 REZIDENTAI

2020 m. paskelbėme konkursą OPEN CALL programai, kurio metu kvietėme nepriklausomus kūrėjus teikti paraiškas rezidencijai Artūro Areimos teatre 2021 metais. Sulaukėme nemažai paraiškų, tad labai džiaugiamės, kad turime galimybę savo erdvę pasiūyti perspektyviems kūrėjams, kurie iki 2022 m. AAT pristatys savo darbus.

 

Netrukus mūsų teatro erdvėje galėsite sutikti šiuos jaunus, nepriklausomus menininkus: aktorę/režisierę Gintarę Šmigelskytę, menininkes Armandą Rudelytę ir Rugilę Jankauskytę, šokėją-choreografą Tadą Almantą ir menininką Arvydą Gudą, kuris mūsų erdvėse pristatys savo skaitmeninės grafikos darbų parodą.

šokėjas / choreografas

10003822_735302536562794_115899279028222

Projektas-performansas "Babykiller"

Eksperimentinio teatro kūrėjas T. Almantas yra jaunas profesionalus šokėjas ir teatro entuziastas.

 

Individualūs performansai meno erdvėse Olandijoje, Vokietijoje ir Lietuvos scenose leido išbandyti save „žmogaus-orkestro“ amplua, kuomet vienas ir tas pats žmogus atsako už choreografiją, audiovizualinį-techninį išpildymą ir vaidmens atlikimą.

TADAS

ALMANTAS

režisierė / aktorė / šokėja

Gintare2.jpg

Mono spektaklis

"ŽANOS SPRENDIMAS"

Nepriklausoma menininkė, režisierė, šokėja, aktorė G.Šmigelskytė yra Vilniaus Kolegijos - Muzikinio teatro specialybės absolventė. Magistro laipsnį įgijo Londone, "Royal Academy of Dramatic Arts (MA Theatre Lab)" akademijoje.

 

„Žanos sprendimas“- šiuo darbu noriu tirti ribą, kur susiduria postdraminis ir fizinis teatras bei performanso menas. Kartu nagrinėjan, kaip moters savivertę bei vaidmenį visuomenėje formuoja socialinė lyčių nelygybė."

GINTARĖ

ŠMIGELSKYTĖ

aktorė / šokėja

Armanda1 copy.jpg

Projektas-performansas

"JI YRA ČIA"

 

 

Rugilė, Armanda ir Eliza- nepriklausomos menininkės Vilniaus kolegijos, Muzikinio teatro kino ir teatro specialybės absolventės, kurios pradeda savo kūrybinį kelią.

 

"Mes siekiamie kurti teatrą, kuris susijungia su šokiu ir muzika, eksperimentuojant su fiziniu kūnu ir einant per savo jutimus, išsiaiškinant savo esmę. Siekiame kurti teatrą, kuris yra arčiau šiuolaikinio žiūrovo.Per meną ieškome savęs, bandome atsakyti į dar neatsakytus klausimus."

ARMANDA

RUDELYTĖ

dizaineris / fotografas

2020 08 26  (1 of 42).jpg

Skaitmeninės grafikos

darbų paroda

A. Gudas dalyvavo 56-oje Šiaulių menininkų parodoje, grupinėje parodoj "Masinė hipnozė.

Kauno grafikos bianalėje "Fragmento (r)evoliucija" ir kitose.

Surengė keletą asmeninių parodų. Jo grafičių darbas "Gatvės kalba" puošia Pasvalio viešąją erdvę.

ARVYDAS
GUDAS

bottom of page