2 0 2 0

2020 m. planuojamo projekto pagrindas - edukacinė savaitės trukmės teatro stovykla, kurią bendradarbiaudami tarpusavyje organizuos keturi scenos menų profesionalai iš Lietuvos.

 

Ypač didelis dėmesys būsimų dirbtuvių metu bus skiriamas šiuolaikinio aktoriaus autentiškam būviui-veikimui scenoje. Teatrinės laboratorijos metu bus ieškoma sąmoningo, kitokio, naujo, kūrybiško aktoriaus veikimo scenoje, kuris vėliau padėtų jam tapti originalesniu, savarankiškesniu, stipresniu bei atviresniu šiuolaikinei kūrybai.

2 0 2 0  "PROJEKCIJA"  P R O G R A M A

2020 m. edukacinės teatro stovyklos savaitės mentoriai : režisierius Artūras Areima, kompozitorius Arturas Bumšteinas, šokėjas/choreografas Marius Pinigis bei slemo poezijos autorius Žygimantas Kudirka - Mesijus.

PROJEKCIJA VYKS GRUODŽIO 1-6 dienomis. 
Registracija į dirbtuves prasidės netrukus. Stay tuned.

režisierius

arar_edited_edited.jpg

kompozitorius

arturas-bumsteinas-by-nina-pope_orig_edi

šokėjas/choreografas

op_edited.jpg

slemo poezijos autorius

zygimantas-kudirka-5c8fa28e28884_edited.

d a u g i a u   a p i e

2019 m. lapkričio 16 - gruodžio 14 dienomis Artūro Areimos teatre įvyko pirmasis edukacinių renginių ciklas ,,Projekcija“, finansuotas Vilniaus miesto savivaldybės. Renginių ciklo metu buvo pristatyti šiuolaikinio Europos teatro darbai (Olivier de Sagazan ”Transfiguration”, ”Hybridation”, Susanne Kenedy “Hideous (Wo)men”, Needcompany “The Porcelain Project” ir “The Blind Poet”, Rodrigo Garcia “Golgota Picnic”, Luk Perceval “Uncle Vanya”.) bei įvadinės paskaitos, taip pat vyko netradicinis susitikimas ir seminaras su belgų režisieriumi Luku Percevaliu, sulaukęs didelio teatro bendruomenės susidomėjimo: režisierius viešnagės Lietuvoje metu organizavo jogos-meditacijos seminarą ir diskusiją tema „Dvasingumas teatre“, taip pat pristatė savo kūrybos filosofiją ir meninius įrankius.

Artūro Areimos teatras siekia tęsti teatro bendruomenei skirtus edukacinius renginius bei palaipsniui vystyti sėkmingai įgyvendintą projektą iki tarptautinio edukacinio festivalio; kiekvienais metais teatras sieks pritraukti projektui vis daugiau lėšų, rengti vis daugiau susitikimų ir seminarų su įvairiais teatro-tarpdisciplininio meno kūrėjais iš viso pasaulio. Jei šis projektas turės tęstinumą ir bus vystomas toliau, taps pirmuoju tokiu edukaciniu scenos menų festivaliu Lietuvoje. Vienas iš projekto tikslų yra rengti aukšto lygio susitikimus ir seminarus su profesionalais nemokamai arba už nedidelę simbolinę kainą, kad jie būtų prieinami visiems besidomintiems šiuolaikinio teatro scena ir norintiems tobulėti.

 

2020-2021 m. planuojame ir toliau kviesti įdomiausius teatro kūrėjus, taip pat sukurti unikalią, įvairiapusę programą, nes tai suteikia galimybę Lietuvos kūrybingam jaunimui susipažinti su šiuolaikiniu teatru visame pasaulyje.

2021 m. festivalyje ketiname pristatyti režisierių Rodrigo García, kuris ves vaidybos dirbtuves ir susitikimus su jaunaisiais Lietuvos kūrėjais ir studentais.

Praeityje nebuvusi, nepraėjusi patirtis išnyra su buvusiosios patirties kauke.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

©2020 by Artūras Areima theater.