top of page

2 0 2 2

EDUKACINIŲ RENGINIŲ CIKLAS "PROJEKCIJA'22"

Šio edukacinių renginių ciklo programa yra skirta jauniesiems scenos menų kūrėjams, studentams ir aktyviems teatro žiūrovams - AAT teatro erdvėje šis projektas įvyks jau antrą kartą. 2022 m. "PROJEKCIJA'22" paskaitos vyks SAUSIO 10-13 DIENOMIS, 16:00 - 21:30.

 

Šiemet savo praktinėmis bei teorinėmis žiniomis net 4 dienas iš eilės dalinsis šie scenos menų kūrėjai: choreografas/šokėjas Marius Pinigis, režisierius Artūras Areima, garso menininkas Maximilianas Oprishka (Fume) ir poetas, performanso menininkas Žygimantas Kudirka. Iš viso "PROJEKCIJA'22" ciklo metu įvyks 12 paskaitų/užsiėmimų (kiekvieną dieną įvyks 3 paskaitos), į kuriuos kviečiame registruotis kuo anksčiau dėl riboto dalyvių skaičiaus. Daugiau informacijos apie kiekvieno dėstytojo programą - netrukus! Sekite informaciją mūsų puslapyje.

 

Ypač didelis dėmesys būsimų dirbtuvių metu bus skiriamas šiuolaikinio aktoriaus autentiškam būviui-veikimui scenoje. Teatrinės laboratorijos metu bus ieškoma sąmoningo, kitokio, naujo, kūrybiško aktoriaus veikimo scenoje, kuris vėliau padėtų jam tapti originalesniu, savarankiškesniu, stipresniu bei atviresniu šiuolaikinei kūrybai.

REGISTRACIJA: modestaareimosteatras@gmail.com

Registruodamiesi nurodykite savo vardą ir pavardę.

Registruotis kviečiame TIK į visas 4 užsiėmimų dienas, 12 užsiėmimų. (Siekiame, kad visuose seminaruose susitiktų ta pati dalyvių sudėtis). Dalyvio mokestis/parama: 20 Eur (4 dienos, 12 paskaitų). DĖMESIO: Dalyvių skaičius ribotas! Projekte dalyvaus pirmieji 15 užsiregistravusių dalyvių.

režisierius

ARTŪRAS

AREIMA

garso menininkas

MAXIMILIANAS
OPRISHKA (FUME)

šokėjas/choreografas

MARIUS

PINIGIS

slemo poezijos autorius

ŽYGIMANTAS

KUDIRKA

d a u g i a u   a p i e

2019 m. lapkričio 16 - gruodžio 14 dienomis Artūro Areimos teatre įvyko pirmasis edukacinių renginių ciklas ,,Projekcija“, finansuotas Vilniaus miesto savivaldybės. Renginių ciklo metu buvo pristatyti šiuolaikinio Europos teatro darbai (Olivier de Sagazan ”Transfiguration”, ”Hybridation”, Susanne Kenedy “Hideous (Wo)men”, Needcompany “The Porcelain Project” ir “The Blind Poet”, Rodrigo Garcia “Golgota Picnic”, Luk Perceval “Uncle Vanya”.) bei įvadinės paskaitos, taip pat vyko netradicinis susitikimas ir seminaras su belgų režisieriumi Luku Percevaliu, sulaukęs didelio teatro bendruomenės susidomėjimo: režisierius viešnagės Lietuvoje metu organizavo jogos-meditacijos seminarą ir diskusiją tema „Dvasingumas teatre“, taip pat pristatė savo kūrybos filosofiją ir meninius įrankius.

Artūro Areimos teatras siekia tęsti teatro bendruomenei skirtus edukacinius renginius bei palaipsniui vystyti sėkmingai įgyvendintą projektą iki tarptautinio edukacinio festivalio; kiekvienais metais teatras sieks pritraukti projektui vis daugiau lėšų, rengti vis daugiau susitikimų ir seminarų su įvairiais teatro-tarpdisciplininio meno kūrėjais iš viso pasaulio. Jei šis projektas turės tęstinumą ir bus vystomas toliau, taps pirmuoju tokiu edukaciniu scenos menų festivaliu Lietuvoje. Vienas iš projekto tikslų yra rengti aukšto lygio susitikimus ir seminarus su profesionalais nemokamai arba už nedidelę simbolinę kainą, kad jie būtų prieinami visiems besidomintiems šiuolaikinio teatro scena ir norintiems tobulėti.

 

2021-2023 m. planuojame ir toliau kviesti įdomiausius teatro kūrėjus, taip pat sukurti unikalią, įvairiapusę programą, nes tai suteikia galimybę Lietuvos kūrybingam jaunimui susipažinti su šiuolaikiniu teatru visame pasaulyje.

2024 m. festivalyje ketiname pristatyti režisierių Rodrigo García, kuris ves vaidybos dirbtuves ir susitikimus su jaunaisiais Lietuvos kūrėjais ir studentais.

Festivalį remia Vilniaus miesto savivaldybė

                        Lietuvos Kultūros taryba

                        PLUM.LT

bottom of page