VIRIMO TEMPERATŪRA 5425

pagal Virginijos Rimkaitės pjesę


Pirmasis teatro serialas Lietuvoje

Premjeros data : 2017 m. Spalio 29 d.

Trukmė 1 SERIJA - 60min; 2 SERIJA - 40min; 3 SERIJA - 40 min | N - 14    

AAT|Artūro Areimos teatras

režisierius, scenografas Artūras Areima | vaidina Tadas Gryn, Monika Poderytė, Valerijus Kazlauskas | šviesų dailininkas Julius Kuršys 

         


Fotografė Laura VansevičienėŠių dienų problema yra tokia, kad dauguma mūsų esame prisirišę prie savo daiktų ir jais esame suvaržyti. Mes linkę per daug sureikšminti materialinius objektus ir net aukoti savo laisvę, santykius, karjerą, šeimą bei sveikatą jų labui.

Mes norime jaustis pilnaverčiais. Mes norime jaustis patenkintais. Šis neprotingas vartojimas yra tai, kas mums nesuteikia jokios laimės, taip pat sukelia mūsų aplinkos degradavimą. Teršiame aplinką tam, kad augintume pramoninę ekonomiką, kuri gamina tai, ko mums nereikia. Tai labai rimta ir mes tikrai turime kažką daryti, keisti. Mes niekada negalėsime tobulinti aplinkos, jei ir toliau kažko lauksime. Nieko nepakeisime, kol gyvensime taip, kaip gyvename dabar.

Svarbu kalbėti apie tai, jog vartotojų kontekste nevartojantieji yra išstumiami į paribį, tokie žmonės yra neįgalūs, tai yra, ne(į)galintys būti vartotojais. Paprastai kalbant, jeigu tu nevartoji, tai suvartos tave. Deja, gyvename epochoje, kai žmonės vienu metu yra ir pirkėjai, ir prekės.

Lietuviškų pjesių konkurso „Versmė“ nugalėtoja.

premjera : 2017 m. Spalio 29d.
kitos datos : 

Gruodžio 17d.
2018 Vasario 2d.
2018 Kovo 23d.


RECENZIJOS:

http://www.menufaktura.lt/?m=1025&s=61399

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/teatras/intelektualios-teatrines-serialo-versijos-kurejas-arturas-areima-apie-kasdienybe-ir-nuline-zona-teatre-283-944226


NEMATAU, NEGIRDŽIU, NEJAUČIU IR NEATSIPRAŠAU - TIK TUŠTUMA

 .